افزایش بازار زیرساخت دسکتاپ مجازی تا سال 2031

انتظار می رود نیاز به افزایش کارایی کارکنان، در دسترس بودن امنیت داده های پیشرفته ارائه شده توسط زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) و مقرون به صرفه بودن راه حل های مرتبط با VDI باعث رشد بازار جهانی زیرساخت دسکتاپ مجازی شود. افزایش وابستگی دیجیتال و شیوع محدودیت‌های نامطلوب قرنطینه که منجر به اجرای سیاست‌های فاصله‌گذاری اجتماعی در طول همه‌گیری شد، تأثیر مثبتی بر بازار داشت.

افزایش ریرساخت دسکتاپ مجازی

بر اساس گزارش منتشر شده توسط تحقیقات بازار Allied ، بازار جهانی زیرساخت دسکتاپ مجازی در سال 2021، 9 میلیارد دلار تولید کرد و پیش بینی می شود تا سال 2031 به 19.8 میلیارد دلار برسد. این گزارش تجزیه و تحلیل دقیقی از استراتژی های برنده برتر، روندهای در حال تحول بازار، اندازه و تخمین های بازار، زنجیره ارزش، جیب های سرمایه گذاری کلیدی، محرک ها و فرصت ها، چشم انداز رقابتی، و چشم انداز منطقه ای ارائه می دهد. این گزارش منبع اطلاعاتی مفیدی برای شرکت‌های تازه وارد، سهامداران، پیشتازان و سهامداران در معرفی استراتژی‌های لازم برای آینده و برداشتن گام‌های اساسی برای تقویت و ارتقای قابل توجه موقعیت خود در بازار است.

تاثیر COVID-19 در رشد دسکتاپ مجازی

این بیماری همه گیر به دلیل وجود محدودیت های اعمال شده توسط دولت های کشورهای مختلف در سراسر جهان، تأثیر مثبتی بر رشد بازار جهانی زیرساخت دسکتاپ مجازی داشت. وابستگی دیجیتالی در بین مشتریان شاهد رشد چشمگیری بود، به ویژه پس از شیوع قرنطینه ها، زیرا مردم در طی مراحل قانونی مجبور بودند در داخل خانه بمانند.

  • بنابراین، نفوذ اینترنت به طور تصاعدی در طول همه‌گیری افزایش یافت، که به طور مشخص به رشد بازار کمک کرد.
  • علاوه بر این، افزایش محبوبیت راه حل های کار از راه دور بیشتر انتظار می رود که رشد بازار را گسترش دهد.

منبع:globenewswire

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
آیتکس 1402

رایگان ثبت نام کنید

درخواست سرویس ابری