نرم افزار lms

نرم افزار LMS آنیموز

یادگیری ایمن و با کیفیت، در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه

مزایای نرم افزار LMS آنیموز

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان
کاهش هزینه
کاهش هزینه ها
حذف محدودیت زمانی و مکانی
حذف محدودیت های مکانی و زمانی
گزارشات جامع با lms
گزارشات جامع
سازگار با موبایل
طراحی سازگار برای موبایل و ظاهر کاربرپسند
نرم افزار LMS آنیموز
یکپارچه با سامانه برگزاری وبینار آنک
نرم افزار LMS آنیموز
برگزاری آزمون و تکلیف آنلاین
سامانه آنیموز
مدیریت کارآمد بر روی دوره های آموزشی و عملکرد فراگیران
دسترسی آسان به اطلاعات
دسترسی آسان به اطلاعات
امکان سفارشی کردن lms
امکان شخصی سازی ظاهر سامانه
کاهش هزینه
تقویم آموزشی کاربردی

درباره نرم افزار lms آنیموز

درباره نرم افزار lms

تمامی فعالیتهای مربوط به آموزش و یادگیری سازمان شما، در نرم افزار lms آنیموز قابل مدیریت هستند. سیستم مدیریت آموزش مجازی آنیموز بر بستر مودل، کاملترین سامانه مدیریت آموزش و یادگیری جهان، بومی و فارسیسازی شده است.از برخی امکانات این سامانه می توان به

حداکثر شارژ برای مصرف یک ماه براساس تعداد کاربر
تومان 126,000
  • 50 کاربره
تومان 1,020,000
  • 500 کاربره
تومان 1,920,000
  • 1000 کاربره

مشخصات فنی آنیموز

سرویس مدیریت آموزش مجازی آنیموز، مبتنی بر نرم افزار متن باز Moodle می باشد. مودل یک سیستم مدیریت یادگیری است که به زبان PHP نوشته شده است و تحت مجوز GNU توزیع می گردد. پروژه مودل توسط Moodle HQ هدایت و هماهنگ می شود، که از نظر مالی توسط شبکه ای متشکل از 80 شرکت خدمات Moodle Partner در سراسر جهان پشتیبانی می شود. با تعهد به حفظ امنیت داده ها و حریم خصوصی کاربران، کنترل های امنیتی به طور مداوم در فرآیندهای توسعه مودل برای محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز، از دست دادن داده ها و سوء استفاده، در حال به روز رسانی و پیاده سازی هستند. زیرساخت آنیموز بر روی کوبرنیتیز (Kubernetes) قرار گرفته است که از خوشه ای (Cluster) از سرورهای فیزیکی بهره می برد. برای هر سازمان یک نرم افزار مستقل مودل در این زیرساخت ایجاد شده و دسترسی مزبور از طریق یک زیر دامنه از onimooz.ir به مشتری ارائه می شود. احراز هویت کاربران از طریق پنل متمرکز انجام شده و وجود دسترسی ها و نوع آن (مدیر یا کاربر عادی) توسط آن مدیریت می شود. لازم به ذکر است که زیرساخت کوبرنتیز ابریش علاوه بر نگهداری داده ها به صورت نرم افزاری در دو سرور (Replication) ، از امکانات محافظتی پیشگیرانه ی سخت افزاری (RAID) نیز بهره می برد. همچنین زیرساخت شبکه ی این سرویس مانند سایر سرویس های مبتنی بر کوبرنیتیز ابریش، دارای سرعت 10Gbps می باشد.

سوالات متداول
LMS مخفف Learning Management System به معنی سیستم مدیریت یادگیری هست. در واقع LMS یک برنامه نرم افزاری برای مدیریت، مستندسازی، پیگیری، گزارش گیری، عملیات خودکار (اتوماسیون) و تحویل دوره های آموزشی یا برنامه های توسعه و یادگیری است.

با استفاده از این سامانه می توانید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن، تمام مطالب آموزشی خود را در یک فضا جمع آوری کنید. فعالیت هایی مثل آزمون، تکلیف، نظرسنجی، تالار گفتگو، ویکی، واژه نامه و … تعریف کنید و تنها با یک کلیک آن ها را در اختیار همه فراگیران قرار دهید. گزارشات کامل از نمرات و عملکرد فراگیران دریافت کنید. پیشرفت آن ها را دنبال کنید و تشویقشان کنید تا سریع تر رشد کنند.

هزینه هایی مثل: اجاره کلاس، حمل و نقل و اسکان، حقوق مدرس، و پرینت محتوای آموزشی.

همواره یادگیری و آموزش از مهم ترین نیازها و حقوق اولیه هر انسان در این دنیا بوده و هست. همچنین آموزش مجازی با حذف محدودیت های مکانی، کاهش چشمگیر هزینه ها، صرفه جویی در زمان و سهولت دسترسی به اطلاعات، ثابت کرد که می تواند بهترین مکمل و همراه برای آموزش حضوری باشد. در نتیجه همه افراد و انواع کسب و کارها از کوچک تا بزرگ به سامانه مدیریت آموزش مجازی آنیموز نیاز دارند.

بله، اطلاعات کاربران و دوره های سامانه آنیموز با سامانه برگزاری جلسات آنلاین آنک یکپارچه هست. در نتیجه می توان در هر یک از این دو سامانه به دلخواه، جلسات آنلاین دوره (ها) را نیز برگزار کرد.

بله، در سامانه آنیموز از طریق فایل متنی با فرمت و قالب مشخص می توانید به راحتی انواع سوالات چندگزینه ای، تشریحی و صحیح/غلط را به صورت گروهی وارد بانک سوال هر دوره کنید.

مقالات مرتبط با سیستم مدیریت یادگیری

آزمون آنلاین چیست

آزمون آنلاین چیست

در دوران اپیدمی کرونا، شاهد تحول بزرگی در نظام آموزشی بودیم. با استفاده از اینترنت و آخرین فن آوری ها، دانش آموزان اکنون می توانند …

بیشتر بخوانید ←
مزایای سیستم مدیریت یادگیری LMS

برترین مزایای سیستم های مدیریت یادگیری

سیستم های مدیریت یادگیری بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند طراحی و توسعه آموزش الکترونیکی هستند، به خصوص اگر مخاطبان و مطالب زیادی برای ارائه داشته …

بیشتر بخوانید ←
انتخاب lms

10 نکته که باید قبل از انتخاب LMS در نظر بگیرید

چندین سال قبل پلتفرم های مدیریت یادگیری محبوبیت زیادی نداشتند. اما، از زمان شروع همه‌گیری COVID-19، آموزش الکترونیکی به جزئی از زندگی کاری تبدیل شده …

بیشتر بخوانید ←
آیتکس 1402

رایگان ثبت نام کنید

درخواست سرویس ابری