لوگو ابریش
نرم افزار کلاس مجازی
سامانه جلسات آنلاین آنک
برگزاری آسان و به صرفه ی جلسات، همه جا و در هر لحظه

مزایای نرم افزار آموزش مجازی آنک

ضبط و دانلود جلسات با آنک
قابلیت ضبط جلسات و دانلود فیلم ها
Pay as you go
پرداخت بر اساس مصرف (Pay as you go)
وب سرویس
امکان ارائه وب سرویس
سامانه آنیموز
امکان یکپارچه شدن با سامانه آنیموز
گزارش ورود و خروج
گزارش ورود و خروج کاربران
برگزاری تعداد نامحدود جلسه
برگزاری تعداد نامحدود جلسه در هر زمان دلخواه
ارتباط صوتی و تصویری
ارتباط صوتی و تصویری
عدم محدودیت تعداد دوربین
عدم محدودیت تعداد دوربین فعال در جلسه
اشتراک گذاری آسان فایل
اشتراک گذاری صفحه
اتاق های بحث و گفتگو در یک جلسه
نظرسنجی
نظرسنجی
چت عمومی و خصوصی
چت عمومی و خصوصی

درباره سامانه جلسات آنلاین آنک

درباره سامانه جلسات آنلاین آنک

در روزگار پر مشغله انسان ها و وجود فاصله های زیاد و هزینه های رفت و آمد و شرایط خاص مانند بیماری کرونا جلسات و آموزشهای حضوری رنگ و بوی خود را از دست می دهند. اینجاست که آنک به کمک شما می آید.

سامانه جلسات آنلاین آنک (online academy) به عنوان یکی از استارتاپ های شتابدهنده ی سماتک، قدرت گرفته از شرکت دانش بنیان سماتوس از تیرماه ۱۳۹۸ در راه آموزش و ارتباط آنلاین آسان با قیمت هایی اقتصادی و رقابتی گام برداشت؛ با فراگیر شدن رویدادها و جلسات آنلاین، آنک روز به روز پویاتر از قبل به ارائه خدمات پرداخت و اکنون توانسته بستری بومی و آنلاین برای ارتباطات نوین آموزشی،تجاری و حتی شخصی ارائه نماید.

نرم افزار کلاس آنلاین آنک ارائه دهنده ی نسخه ی بومی سازی نرم افزار BigBlueButton است که روی سرورهای اختصاصی مستقر شده در دیتاسنترهای داخل کشور به جهت بهره مندی کاربران از سرعت بالاتر و ترافیک نیم بها ارائه می شود.

حداکثر شارژ برای مصرف یک ماه براساس تعداد کاربر

51,000
  • 5 کاربر همزمان
865,000
  • 100 کاربر همزمان
6,917,000
  • 1000 کاربر همزمان
چنانچه هر روز با حداکثر کاربر جلسات همزمان برگزار کنید
100 شرکت کننده همزمان

مشخصات فنی آنک

سامانه برگزاری جلسات آنلاین آنک، مبتنی بر نرم افزار متن باز بیگ بلو باتن (BigBlueButton) می باشد. بیگبلوباتن توسط برنامه مدیریت نوآوری فناوری (TIM) در مؤسسه کارآفرینی و تجاری سازی فناوری دانشگاه کارلتون در اُتاوا (Ottawa) پایتخت کانادا، در سال 2007 توسعه یافت.

هر روز میلیون ها مدرس و فراگیر در سراسر جهان، به بیش از 65 زبان، از BigBlueButton برای جلسات آنلاین خود استفاده می کنند.

در پنل آنک، احراز هویت کاربران به صورت متمرکز انجام شده و تعیین می شود که:

  1. کاربر به چه جلساتی دسترسی دارد.

  2. نقش کاربر در جلسه چیست (مدیر، کاربر عادی) .

  3. همچنین به فیلم‌های ضبط‌شده و فایل‌هایی که توسط مدیران آپلودشده‌ دسترسی دارند.

  4. بر اساس الگوریتمهای توزیع بار بهینه بین سرورهای زیر مجموعه آنک، جلسه در یکی از سرورها توسط مدیر جلسه آغاز شده و باقی کاربران مرتبط به آن سرور هدایت می شوند.

در پشت صحنه این سرویس تعداد 80 سرور قرار گرفته است که به اقتضای تقاضا، افزایش/کاهش می یابد که برای سرویس دهی بهتر در 3 مرکزداده (دیتاسنتر) معتبر کشور توزیع شده اند. همچنین جهت عملکرد سریع‌تر بهینه‌سازی ‌هایی روی سرورها انجام شده است. 

ضبط جلسات و امکان دانلود فیلم ها – تخته ارائه و امکان کار با قلم هوشمند بر روی آن – ارتباط صوتی و تصویری – چت عمومی و خصوصی – اشتراک گذاری صفحه نمایش در 3 حالت تمام صفحه، پنجره های باز و زبانه مرورگر – گزارش ورود و خروج کاربران – اتاق های زیرمجموعه جهت بحث و گفتگوها در چند گروه کوچک تر – اشتراک گذاری لینک ویدئوی خارجی

در این سامانه از شیوه پرداخت منصفانه بر اساس مصرف (Pay as you go) استفاده شده است. یعنی راهبر سامانه تنها به میزان مصرف خود از سامانه، هزینه پرداخت می کند. این ویژگی مانع از هدررفت منابع مالی مشتریان می‌‌گردد.

در حال حاضر محدودیتی برای تعداد دوربین های همزمان فعال در یک جلسه آنک وجود ندارد. به نسبت سرعت و پهنای باند ارائه دهنده و سایر شرکت کنندگان می توانید تعداد دوربین بیش تری به طور همزمان در یک جلسه فعال کنید.

در سامانه آنک، با توجه به شیوه پرداخت منصفانه ی بر اساس مصرف، شما می توانید در روز به تعداد نامحدود جلسات آنلاین برگزار کنید. فاکتور روزانه به تعداد جلسات در روز وابسته نیست بلکه بر اساس حداکثر تعداد کاربر آنلاین در لحظه در کل آن روز، صادر خواهد شد.

بله، شما می توانید به تعداد دلخواه، فایل (ترجیحا PDF) را در سامانه آپلود کنید و به راحتی آن ها را روی تخته تغییر دهید. همچنین با استفاده از لینک مستقیم خارجی می توانید فایل صوتی یا تصویری را با افراد جلسه به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط با نرم افزار برگزاری جلسات آنلاین

وبینار چیست و چگونه برگزار می شود

کلمه “وبینار” ترکیبی از “وب” و “سمینار” است. وبینار یک رویداد آنلاین است که به صورت مجازی برگزار می شود و توسط یک سازمان/شرکت میزبانی …

بیشتر بخوانید ←
بیگبلوباتن چیست

همه چیز درباره بیگ بلو باتن (BigBlueButton)

BigBlueButton چیست؟ بیگ بلو باتن یک نرم افزار منبع باز است که توسط سازمان های آموزشی برای  آموزش الکترونیکی استفاده می شود. این نرم افزار …

بیشتر بخوانید ←
مزایا و معایب آموزش مجازی

مزایا و معایب آموزش مجازی

همانند اکثر روشهای تدریس ، آموزش آنلاین نیز دارای موارد مثبت و منفی خاص خود است. رمزگشایی و درک این نکات مثبت و منفی به …

بیشتر بخوانید ←
سلام، سوالی دارید در خدمتیم