راه حل های ابری برای بخش آموزش

در حالی که افزایش تحول دیجیتال مراحل را طی می کند، استفاده از فناوری ابری و نوآوری هایی مانند اینترنت اشیا و خدمات ابری افزایش می یابد. در همین حال، دستور دولت برای یک بخش عمومی ابری، بر متخصصان آموزش فشار می آورد تا فناوری های جدید را کشف کنند.

مربیان در سراسر طیف، از حرفه ای های سال های اولیه تا کسانی که در آموزش عالی هستند، به دنبال راه هایی برای ایجاد یک زیرساخت ابری هستند که به کاهش هزینه ها و بهبود تجربیات یادگیری برای نسل های بومی دیجیتال در حال ظهور کمک می کند.

در پی افزایش بی سابقه در آموزش از راه دور، مراکز آموزشی حضوری به سرعت در حال ایجاد فضا برای پلت فرم های آموزشی مبتنی بر ابر هستند. با اتکای فزاینده دانش‌آموزان به فن‌آوری‌های نوآورانه و دستگاه‌های متعدد، مربیان باید با چالش منابع یک پلتفرم ابری که برای ارائه یک محیط مدرسه مجازی جامع طراحی شده است، مقابله کنند.

آنک؛ راه حلی مقیاس پذیر، مقرون به صرفه و مدرن مبتنی بر ابر برای مدارس و مراکز آموزشی
رایانش ابری در آموزش

مزایای راه حل های ابری در موسسات آموزشی

سرمایه گذاری روی یک راه حل چند ابری نه تنها به کاهش هزینه ها کمک می کند بلکه یافتن راه‌حل ابری مناسب می‌تواند واقعاً کارایی ارتباطات سازمان شما با والدین، دانش‌آموزان و در داخل را با تجربه کاربری بدون اصطکاک بهبود بخشد.

افزایش بهره وری

مهاجرت به راه حل آموزش ابری به این معنی است که منابع روزانه مورد نیاز شما و دانش آموزان در دسترس شماست. چه در کلاس درس باشید، چه در خانه، چه در اداره، در جلسات یا در حال حرکت، منابع مهم شما را می توان با کلیک یک دکمه ذخیره و به اشتراک گذاشت، همه در پلت فرم ابری اختصاصی شما.

در حالی که یک سیستم مدیریت کارآمد فشار را بر کارکنان از نظر مدیریت زمان و زمان صرف شده برای رفت و آمد به جلسات کاهش می‌دهد، یک پلت فرم آموزشی ابری مناسب به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا بدون محدودیت به منابع آموزشی حیاتی روزانه مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. دسترسی فوری به تمام وظایف، خلاصه‌ها و فایل‌های مورد نیاز، و همچنین امکان برقراری ارتباط فوری با معلمان خود، به این معنی است که دانش‌آموزان آزادند که با سرعت خودشان کار کنند، چه در خانه باشند و چه در کلاس.

انتخاب برنامه مبتنی بر ابر مناسب برای مرکز آموزشی خود به این معنی است که شما و تیم‌هایتان می‌توانید فرآیندها را ساده کنید، در زمان صرفه‌جویی کنید و بهره‌وری را در میان کارکنان و دانش‌آموزان بهبود بخشید.

فواید برای دانش آموزان

مزایای آموزش مجازی برای دانش آموزان
مزایای آموزش مجازی

فواید برای کارکنان

اتصال و همکاری در یک پلت فرم یکپارچه ابری

ساده کردن ارتباطات شما و تشویق یادگیری مشارکتی از طریق ابر می تواند تأثیر زیادی بر بهره وری داشته باشد.

امکان برقراری ارتباط و همکاری نه تنها با اعضای دیگر کارکنان، بلکه دانش آموزان و والدین همه از طریق یک ابزار همکاری کلاس درس، منجر به یک محل کار مجازی بسیار کارآمدتر و کامل تر می شود.

در حالی که کارکنان می‌توانند از انعطاف‌پذیری برقراری ارتباط در زمان واقعی از هر دستگاهی استفاده کنند، همچنین می‌توانند با جدا نگه داشتن کار و زندگی شخصی خود تعادل بین کار و زندگی سالم را حفظ کنند.

همکاری سریع، کارآمد و جذاب توسط آنک با ویژگی‌هایی از جمله پیام‌رسانی فوری، حضور آنلاین، اشتراک‌گذاری فایل و حاشیه‌نویسی و همچنین تماس‌های صوتی و قابلیت تماس ویدئو کنفرانس آسان‌تر شده است. ویژگی مفید ضبط ویدیوی ما حتی به این معنی است که می‌توانید درس‌ها را تمرین کرده و ضبط کنید تا دانش‌آموزان بتوانند تماشا، مشارکت و تکرار کنند.

عصر جدید ارتباطات در آموزش و پرورش

با روش‌های ترکیبی یادگیری که برای تغییر چشم‌انداز آینده آموزش تنظیم شده‌اند، قدرت بیشتری به دست یادگیرندگان بازگردانده می‌شود و دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا بر سرعت یادگیری خود کنترل داشته باشند. از آنجایی که رویکردهای ترکیبی به آموزش افزایش می یابد، یک چالش کلیدی برای مؤسسات آموزشی یافتن راه حل مناسب برای کمک به موفقیت دانش آموزان است و در عین حال محیط پر ویژگی و کاربرپسند مورد نیاز معلمان را ارائه می دهد.

یک راه حل اختصاصی ارتباطات آموزشی این قدرت را دارد که ارتباطات دانش آموز و معلم را متحول کند، کارایی همکاری ها را بهبود بخشد و تماس فوری آسان تر بین دانش آموزان و کارکنان را تشویق کند.

  • پیام. ارسال پیام‌ها و اشتراک‌گذاری فایل‌ها از طریق عملکرد چت آنلاین به این معنی است که دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی و به طور مجزا «صحبت کنند» در حالی که ممکن است اعتماد به نفس انجام این کار را در یک محیط کلاسی سنتی‌تر نداشته باشند.
  • ویدئو. سامانه آموزش مجازی آنک به معلمان اجازه می دهد تا با دانش آموزان رو در رو ارتباط برقرار کنند. چه در حال برگزاری یک کلاس مجازی با تعداد دانش‌آموزان بالا باشید، چه در یک جلسه توجیهی یا آموزشی آرام‌تر، ویدیوی HD به معلمان امکان می‌دهد به بررسی حضور خود ادامه دهند و با دانش‌آموزان خود وقت بسیار ارزشمندی داشته باشند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
آیتکس 1402

رایگان ثبت نام کنید

درخواست سرویس ابری