معرفی بهترین نرم افزارهای کلاس مجازی و آموزش آنلاین

کووید-19 تأثیر قابل توجهی بر یادگیری داشت، اما به لطف پیشرفت های فناوری مدرن، مردم دیگر نیازی به نشستن در چهار دیوار برای به دست آوردن دانش مورد نظر خود ندارند. یافتن بهترین نرم افزار کلاس مجازی رویکردی است که نیاز به حداکثر ملاحظات دارد. استفاده از فناوری در آموزش، علاقه دانش آموزان را تشویق می کند، مشارکت آنها را بهبود می بخشد و منجر به بهبود یادگیری و درک مطلب می شود. در این مقاله 10 نرم افزار برتر آموزش آنلاین را فهرست کرده ایم.

معرفی 10 نرم افزار کلاس مجازی آنلاین

1. ProProfs Virtual Classroom

ProProfs

نرم افزار کلاس مجازی ProProfs ساده ترین برنامه مبتنی بر ابر برای مدیریت یادگیری آنلاین است. به عنوان یک LMS چند منظوره با یک کلاس درس مجازی، می توانید از آن برای استقرار انواع مختلف برنامه های آموزش الکترونیکی، از جمله آموزش شرکتی و آموزش آنلاین استفاده کنید.

ادمین ها را اضافه کنید، ثبت نام خود را فعال کنید، گروه ها و زیر گروه های یادگیرنده و دوره ها را ایجاد کنید، آنها را به اشتراک بگذارید و پیشرفت را پیگیری کنید.

کلاس درس دارای نرم افزارهای داخلی تست و ارزیابی مانند Quiz Maker و Survey Maker است.

امکانات

به یک کتابخانه ممتاز از بیش از 100 دوره و الگو دسترسی داشته باشید. این منابع به صورت حرفه ای طراحی شده اند، با محتوای موجود و برندسازی قابل تنظیم و آماده استفاده هستند.

مدیریت هر تعداد دانش آموز در هر نقطه از جهان. چندین کلاس درس و گروه ایجاد کنید، دوره ها را اختصاص دهید. از پشتیبانی چند زبانه و محلی سازی برای تدریس در مناطق مختلف زبانی استفاده کنید.

با گزارش ها و آمار لذت بخش، بینش هایی در مورد یادگیری دریافت کنید. جزئیات را بر اساس فردی، گروهی یا دوره مشاهده کنید. از این اطلاعات برای بهبود مشارکت و کیفیت دوره استفاده کنید.

مزایا و معایب

چرا ProProfs را انتخاب کنید؟

این ساده ترین کلاس مجازی جهان است. همه بدون در نظر گرفتن سطح تجربه خود می توانند از آن استفاده کنند.

نرم افزار کلاس مجازی بسیار قابل تنظیم است تا با نیازهای یادگیری منحصربفرد شما مطابقت داشته باشد و مخاطبان شما را آنطور که می خواهید آموزش دهد.

با ارائه آموزش به زبانی که آن‌ها می‌فهمند، مخاطبان جهانی را آموزش دهید

2. VEDAMO

VEDAMO یک پلت فرم آموزش الکترونیکی است که در فضای ابری میزبانی می شود. با همکاری اساتید و محققان دانشگاه های مختلف توسعه یافته است. این پلت فرم کلاس از راه دور که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای آموزش از راه دور طراحی شده است، راه حل کاملی برای ایجاد و مدیریت خدمات آموزشی آنلاین ارائه می دهد.

کلاس درس تعاملی ابزار مفیدی برای تدریس آنلاین مؤثر است. این به شما امکان می دهد جلسات آنلاین زنده را بدون نیاز به نصب نرم افزار اضافی انجام دهید.

امکانات

بدون توجه به اینکه زبان آموزان شما در کجا هستند، کلاس های آنلاین زنده برگزار کنید. با آنها درست مانند یک کلاس درس واقعی و رو در رو تعامل کنید.

آکادمی آنلاین خود را برای مدیریت فراگیران، دوره ها و محتوا ایجاد کنید. ارائه آموزش به دانشجویان و متخصصان دانشگاه.

انواع منابع را روی تخته سفید به اشتراک بگذارید و در جلسات زنده با زبان آموزان خود در مورد آنها بحث کنید. شرکت کنندگان را با کمک ابزار در فعالیت های مشترک مختلف درگیر کنید.

برای آموزش کلاس مجازی اتاق های فرعی را در جلسه یادگیری آنلاین خود ایجاد کنید. با شرکت کنندگان در کلاس مجازی اصلی تعامل داشته باشید و وظایف کوچک فردی را در اتاق های جانبی اختصاص دهید.

مزایا و معایب

چرا VEDAMO را انتخاب کنید؟

از شرکت های کوچک آموزشی گرفته تا دانشگاه ها، کلاس مجازی مورد اعتماد کاربران بی شماری است.

VEDAMO برای ترویج دسترسی برابر به یادگیری آنلاین با کیفیت برای طیف گسترده ای از کاربران در سراسر جهان طراحی شده است.

این پلتفرم مجموعه ای غنی از ویژگی ها را ارائه می دهد که مدیریت گروه های زبان آموزان را آسان می کند.

می‌توانید انتظار یک تیم پشتیبانی کارآمد، مفید و همیشه در دسترس را در VEDAMO داشته باشید.

3. LearnCube

learncube

LearnCube یک راه حل عالی برای مدارس و معلمان آنلاین است. این یکی از بهترین کلاس های آنلاین است و مردم از آن برای تدریس خصوصی، تدریس و آموزش استفاده می کنند. برخی آن را اسکایپ برای آموزش آنلاین می نامند.

LearnCube برای ارتباط مربیان با زبان آموزانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند عالی است. هدف آن ایجاد یک کلاس درس مجازی است که در هر مرورگری بدون نیاز به دانلود کار می کند.

امکانات

محتوای سمعی و بصری با کیفیت را از طریق چارچوب ارتباطی بلادرنگ WebRTC ارائه دهید. دیگر نیازی به دانلود برنامه های نرم افزاری و صرف زمان برای آموزش استفاده از آنها به زبان آموزان ندارید.

از تخته‌های سفید تعاملی مدرن برای یادگیری مشارکتی استفاده کنید. می توانید محتوا را به راحتی روی تخته سفید تایپ، ترسیم و بارگذاری کنید.

جلسات کلاس درس را به صورت زنده ضبط کنید. هم مربیان و هم فراگیران می توانند برای اهداف بازبینی مجدد از آنها بازدید کنند. به این ترتیب می توانید کیفیت تدریس و سبک های یادگیری را بهبود ببخشید.

LearnCube به شما امکان می دهد کلاس مجازی خود را با لوگو، رنگ و دامنه برچسب سفید کنید. این مهم است زیرا یک نرم افزار کلاس آنلاین عمومی پشتیبانی زیادی از برندسازی ارائه نمی دهد.

مزایا و معایب

چرا LearnCube را انتخاب کنید؟

نرم افزار کلاس مجازی LearnCube جوایز متعددی را در رویدادهای بین المللی مختلف کسب کرده است.

مشتریان LearnCube در 95 کشور و بیش از 1000 شهر پراکنده شده اند و نام های برتر بسیاری از جمله انتشارات دانشگاه آکسفورد را در خود جای داده اند.

 از صدا و ویدیوهای با کیفیت گرفته تا تخته سفید تعاملی، ضبط ویدیو، و برندسازی سفارشی، همه آنچه را که برای آموزش نیاز دارید دریافت می‌کنید.

LearnCube به عنوان یکی از برترین پلتفرم‌های کلاس آنلاین، به طور مداوم فناوری خود را بهینه می‌کند تا از تجربیات آموزشی و یادگیری مطمئن اطمینان حاصل کند.

4. Electa Live

Electa Live

Electa Live یک نرم افزار آموزش آنلاین و یکی از بهترین پلتفرم های کلاس مجازی است. با استفاده از آن، می‌توانید دوره‌ها و آموزش‌های آنلاین ایجاد کنید و کلاس‌ها، سخنرانی‌ها و جلسات زنده آنلاین را سازماندهی کنید. این به شما امکان می دهد در کلاس های آنلاین و کنفرانس های وب میزبانی، شرکت و تعامل داشته باشید.

هم مربیان و هم کارآموزان می توانند تجربه نهایی را در کلاس مجازی Electa Live داشته باشند. به عنوان یک پلت فرم پیشرفته کلاس درس آنلاین زنده، از ویدیوهای زنده با صدای شفاف، اشتراک‌گذاری صفحه، تخته‌های سفید تعاملی و حاشیه‌نویسی پشتیبانی می‌کند.

امکانات

با ویژگی اشتراک‌گذاری آسان صفحه، تجربه کلاس مجازی خود را به سطح بالاتری ببرید. محتویات روی صفحه خود را با زبان آموزانی که در مکان های دور قرار دارند به اشتراک بگذارید.

Electa Live با چندین بلندگو ادغام شده است که کیفیت صدای واضحی را تولید می کند. عملکرد پیچیده VoIP آن حتی در پهنای باند کم. بدون هزینه اضافی برای کنفرانس صوتی.

نظرسنجی های آنلاین را با پاسخ های از پیش تعریف شده به کلاس مجازی خود اضافه کنید. نظرسنجی‌های منظم را برای سنجش نظر زبان‌آموزان در مورد روش تدریس یا دوره‌ها انجام دهید.

نظرسنجی های آنلاین را با پاسخ های از پیش تعریف شده به کلاس مجازی خود اضافه کنید. نظرسنجی‌های منظم را برای سنجش نظر زبان‌آموزان در مورد روش تدریس یا دوره‌ها انجام دهید.

مزایا و معایب

چرا Electa Live را انتخاب کنید؟

Electa Live نیازهای خاص مربیان را درک می کند و به طور مداوم محصولات خود را بهبود می بخشد تا بهترین راه حل های ممکن را ارائه دهد.

همانطور که نیازهای مشتریان به طور مکرر تغییر می کند، پیکربندی نرم افزار آنها نیز تغییر می کند. Electa Live راه حل های به موقع را برای برآورده ساختن این الزامات در حال تغییر ارائه می دهد.

پایگاه داده زبان آموزان شما در Electa Live ایمن است. برخلاف آنچه فروشندگان دیگر انجام می دهند، Electa Live اطلاعات فراگیران شما را بخشی از استخرهای مشترک نمی کند.

در صورت عدم ارائه کلاس مجازی، می توانید هر زمان که خواستید آن را ترک کنید.

5. Adobe Connect

Adobe Connect یک نرم افزار کنفرانس وب و به اشتراک گذاری دسکتاپ است که می توانید از آن برای ایجاد ماژول های آموزشی آنلاین و ارائه یک تجربه یادگیری مشترک استفاده کنید. این محصول غنی ترین، توسعه پذیر و امن ترین محصول کنفرانس وب در بازار است. کلاس مجازی راه حل هایی را برای آموزش سریع در هر زمان، هر مکان و تقریباً در هر دستگاهی ارائه می دهد.

این ابزار حتی با چندین شرکت کننده پاسخگو و سریع است. راه حل هایی برای کسب و کار و آموزش ارائه می دهد.

برنامه Adobe Connect 11 که بر روی HTML و وب باز ساخته شده است، یک UX کاملاً جدید را برای میزبانان، ارائه دهندگان و شرکت کنندگان ارائه می دهد. در دسترس، مدرن و سریع است.

امکانات

با این نرم افزار آموزش آنلاین، زبان آموزان را در هر یک از دستگاه های تلفن همراه محبوب آموزش دهید. میزبانی کنید، فایل‌ها را به اشتراک بگذارید، و از تخته‌های سفید در حال حرکت استفاده کنید. نیازی نیست فقط از دسکتاپ استفاده کنید.

کلاس مجازی خود را یک بار با انتخاب طرح‌بندی، محتوا، تخته سفید، چت و یادداشت برگزیده ایجاد کنید و مکرراً از آن استفاده کنید. الگوهای اتاق، راه اندازی آسان و سریع اتاق ها را تضمین می کند.

با استفاده از ابزارهای تالیف آنلاین، از جمله Adobe Captivate و Adobe Presenter، به سرعت محتوا ایجاد و به اشتراک بگذارید. آزمون ها و شبیه سازی ها را به کلاس های درس مجازی خود اضافه کنید. یادگیری همه جانبه را با استفاده از ابزارهای پشت صحنه مدیریت کنید.

قابلیت‌های اصلی Adobe Connect را با ادغام آن با سیستم‌های مدیریت یادگیری، سیستم‌های احراز هویت پیشرفته و موارد دیگر گسترش دهید. معماری نرم افزار باز توسعه پذیری بی حد و حصر را تضمین می کند.

مزایا و معایب

چرا Adobe Connect را انتخاب کنید؟

از ایجاد محتوای تعاملی گرفته تا ارائه یادگیری بر اساس تقاضا و مدیریت و پیگیری یادگیری، Adobe Connect راه حل یک مرحله ای شماست.

کنترل کامل را حفظ کنید و با عناصر تعاملی که به خوبی طراحی شده اند، تعامل یادگیرنده را افزایش دهید.

قدرت کلاس‌های مجازی را با در دسترس قرار دادن آن‌ها برای مخاطبان از همه زمینه‌ها و سطوح تجربه از سراسر جهان باز کنید.

Adobe Connect امنیت را در همه سطوح ارائه می دهد – امنیت شبکه، امنیت زیرساخت ابری و امنیت برنامه، برای محافظت کامل از میزبان ها، شرکت کنندگان و داده های تجاری.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
آیتکس 1402

رایگان ثبت نام کنید

درخواست سرویس ابری